Manickam Raja (Autor) / Najlacnejšie knihy

Knihy od autora Manickam Raja

Zobrazené 1 – 18 z 18 výsledkov

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Radiť podľa a zobraziť tiež nedostupné

  1. Sintesi, caratterizzazione di nanoparticelle di ossido di rame drogate con zinco

    Sintesi, caratterizzazione di nanoparticelle di ossido di rame drogate con zinco

    Manickam Raja | Edizioni Sapienza, 2022


    U vydavateľa na objednávku - Odosielame za 17 - 27 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    44.95

    Zľava 3 %
    Ušetríte 1.84 €
  2. Iperglicemia indotta e funzione della corteccia surrenale in embrioni di Danio gigante

    Iperglicemia indotta e funzione della corteccia surrenale in embrioni di Danio gigante

    Manickam Raja | Edizioni Sapienza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    37.36

    Zľava 2 %
    Ušetríte 0.79 €
  3. Degradación del colorante rodamina B mediante nanopartículas de metales de transición

    Degradación del colorante rodamina B mediante nanopartículas de metales de transición

    Manickam Raja | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  4. Molecular Characterization of Oil Degrading Bacteria Bacillus Subtilis

    Molecular Characterization of Oil Degrading Bacteria Bacillus Subtilis

    Manickam Raja, Mathialagan Kavitha | LAP Lambert Academic Publishing, 2020


    U vydavateľa na objednávku - Odosielame za 17 - 27 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    40.90

    Zľava 4 %
    Ušetríte 1.71 €
  5. Synthese, Charakterisierung von zinkdotierten Kupferoxid-Nanopartikeln

    Synthese, Charakterisierung von zinkdotierten Kupferoxid-Nanopartikeln

    Manickam Raja | Verlag Unser Wissen, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 11 %
    Ušetríte 5.17 €
  6. Abbau des Farbstoffs Rhodamin B mit Übergangsmetall-Nanopartikeln

    Abbau des Farbstoffs Rhodamin B mit Übergangsmetall-Nanopartikeln

    Manickam Raja | Verlag Unser Wissen, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 11 %
    Ušetríte 6.59 €
  7. Induzierte Hyperglykämie und Nebennierenbindefunktion bei Embryonen von Riesen-Danios

    Induzierte Hyperglykämie und Nebennierenbindefunktion bei Embryonen von Riesen-Danios

    Manickam Raja | Verlag Unser Wissen, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    37.36

    Zľava 2 %
    Ušetríte 0.79 €
  8. Hyperglycémie induite et fonction du cortex surrénal chez les embryons de Danio géant

    Hyperglycémie induite et fonction du cortex surrénal chez les embryons de Danio géant

    Manickam Raja | Editions Notre Savoir, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    37.36

    Zľava 2 %
    Ušetríte 0.79 €
  9. Dégradation du colorant Rhodamine B ? l'aide de nanoparticules de métaux de transition

    Dégradation du colorant Rhodamine B ? l'aide de nanoparticules de métaux de transition

    Manickam Raja | Editions Notre Savoir, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  10. Degradazione del colorante Rhodamine B utilizzando nanoparticelle di metalli di transizione

    Degradazione del colorante Rhodamine B utilizzando nanoparticelle di metalli di transizione

    Manickam Raja | Edizioni Sapienza, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  11. Degradaç?o do corante Rhodamine B Usando Nanopartículas de Metal de Transiç?o

    Degradaç?o do corante Rhodamine B Usando Nanopartículas de Metal de Transiç?o

    Manickam Raja | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  12. Síntese, caracterizaç?o de nanopartículas de óxido de cobre dopado com zinco

    Síntese, caracterizaç?o de nanopartículas de óxido de cobre dopado com zinco

    Manickam Raja | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.73 €
  13. Wywo?ana hiperglikemia a czynno?? kory nadnerczy u embrionów Giant Danio

    Wywo?ana hiperglikemia a czynno?? kory nadnerczy u embrionów Giant Danio

    Manickam Raja | Wydawnictwo Nasza Wiedza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Poľština

    Väzba: Brožovaná

    37.36

    Zľava 2 %
    Ušetríte 0.79 €
  14. SYNTHESIS, CHARACTERIZATION OF ZINC DOPED COPPER OXIDE NANO PARTICLES

    SYNTHESIS, CHARACTERIZATION OF ZINC DOPED COPPER OXIDE NANO PARTICLES

    Manickam Raja | LAP LAMBERT Academic Publishing, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.73 €
  15. Synth?se, caractérisation de nanoparticules d'oxyde de cuivre dopé au zinc

    Synth?se, caractérisation de nanoparticules d'oxyde de cuivre dopé au zinc

    Manickam Raja | Editions Notre Savoir, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.73 €
  16. Síntesis, caracterización de nanopartículas de óxido de cobre dopadas con zinc

    Síntesis, caracterización de nanopartículas de óxido de cobre dopadas con zinc

    Manickam Raja | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.73 €
  17. Induced hyperglycemia adrenal cortex function in Giant Danio embryos

    Induced hyperglycemia adrenal cortex function in Giant Danio embryos

    Manickam Raja | LAP Lambert Academic Publishing, 2016


    U vydavateľa na objednávku - Odosielame za 17 - 27 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    36.85

    Zľava 4 %
    Ušetríte 1.59 €
  18. Hiperglicemia induzida na funç?o do córtex adrenal em embri?es de Danio gigante

    Hiperglicemia induzida na funç?o do córtex adrenal em embri?es de Danio gigante

    Manickam Raja | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    37.36

    Zľava 2 %
    Ušetríte 0.79 €

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Záznamov na stránku

Filtrovať výsledky

Jazyk
  • Nemčina3
  • Angličtina3
  • Francúzština3
  • Taliančina3
  • Portugalčina3
  • Španielčina2
  • Poľština1
Väzba
  • Brožovaná18
Dostupnosť
  • Do 2 týždňov10
  • Do mesiaca8
Rok vydania
  • 20255
  • 20226
  • 20215
  • 20201
  • 20161
Rozsah ceny

-



Osobný odber Bratislava a 12542 dalších

Copyright ©2008-26 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: